date performance location
Tue 2 May 2017 - 20:00 Artpremière Théâtre Garonne -Toulouse tickets
Wed 3 May 2017 - 20:00 Art Théâtre Garonne - Toulouse tickets
Thu 4 May 2017 - 20:00 Art Théâtre Garonne - Toulouse tickets
Thu 4 May 2017 - 20:30 Alles is rustig Monty - Antwerp tickets
Fri 5 May 2017 - 20:30 Art Théâtre Garonne - Toulouse tickets
Fri 5 May 2017 - 20:30 Alles is rustig Monty - Antwerp tickets
Sat 6 May 2017 - 20:30 Art Théâtre Garonne - Toulouse tickets
Sat 6 May 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel Monty - Antwerp tickets
Sun 7 May 2017 - 17:00 Bernhardtrilogie Monty - Antwerp tickets
Tue 9 May 2017 - 20:30 Art Theatre de l'Olivier - Istres tickets
Tue 9 May 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel Malpertuis | CC Gildhof Tielt tickets
Fri 12 May 2017 - 20:30 Art Le Bois de l'Aune Aix-en-Provence tickets
Sat 13 May 2017 - 17:30 Bernhardtrilogie NTGent l Minnemeers tickets
Sat 13 May 2017 - 19:30 Art Le Bois de l'Aune Aix-en-Provence tickets
Sun 14 May 2017 - 14:00 Bernhardtrilogie NTGent l Minnemeers tickets
Mon 15 May 2017 - 20:00 Art Théâtre de Lorient tickets
Tue 16 May 2017 - 20:00 Art Théâtre de Lorient tickets
Wed 17 May 2017 - 20:00 Art Théâtre de Lorient tickets
Wed 17 May 2017 - 20:30 Alles is rustig De Brakke Grond - Amsterdam tickets
Thu 18 May 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel De Brakke Grond - Amsterdam tickets
Fri 19 May 2017 - 20:30 Art La Scène Watteau - Nogent-sur-Marne tickets
Sat 20 May 2017 - 20:30 Art La Scène Watteau - Nogent-sur-Marne tickets
Sat 20 May 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel De Brakke Grond - Amsterdam tickets
Sun 21 May 2017 - 16:00 Bernhardtrilogie De Brakke Grond - Amsterdam tickets
Fri 26 May 2017 - 20:30 Alles is rustig De Toneelschuur - Haarlem tickets
Sat 27 May 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel De Toneelschuur - Haarlem tickets
Sun 28 May 2017 - 14:45 Bernhardtrilogiemet inleiding De Toneelschuur - Haarlem tickets
Wed 31 May 2017 - 20:30 Alles is rustig NONA | CC Mechelen tickets
Thu 1 June 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel NONA | CC Mechelen tickets
Fri 2 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Fri 2 June 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel NONA | CC Mechelen tickets
Sat 3 June 2017 - 14:30 Bernhardtrilogie NONA | CC Mechelen tickets
Sat 3 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Tue 6 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Tue 6 June 2017 - 20:00 Alles is rustig 30 CC l Wagehuys - Leuven tickets
Wed 7 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Wed 7 June 2017 - 20:00 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel 30 CC l Wagehuys - Leuven tickets
Thu 8 June 2017 - 18:00 Bernhardtrilogie 30 CC l Wagehuys - Leuven tickets
Thu 8 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Fri 9 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Sat 10 June 2017 - 15:00 Bernhardtrilogie Antwerpse Kleppers | Toneelhuis Antwerp tickets
Sat 10 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Tue 13 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Wed 14 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Thu 15 June 2017 - 18:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Fri 16 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Sat 17 June 2017 - 17:00 Bernhardtrilogie Kaaitheater - Brussels tickets
Sat 17 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Sun 18 June 2017 - 15:00 Bernhardtrilogie Kaaitheater - Brussels tickets
Tue 20 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets

Pages