• info
  • credits
  • upcoming
  • images
  • video
  • press
Wed 22 November 2017 20:00
Thu 23 November 2017 20:00
Tue 28 November 2017 13:30
Wed 29 November 2017 10:00
Thu 30 November 2017 13:30
Thu 30 November 2017 20:30
Sat 2 December 2017 20:30
Sat 9 December 2017 20:30
Thu 18 January 2018 19:00
Fri 19 January 2018 20:30
Sat 20 January 2018 19:00
Show past dates
Fri 17 November 2017 20:30 De Nieuwe Vorst, Tilburg

http://www.denwevorst.nl/

Wed 15 November 2017 20:15 Theater aan 't Spui, Den Haag

https://www.hnt.nl/

Tue 14 November 2017 20:00 Theater Kikker, Utrecht

https://www.theaterkikker.nl/

Mon 13 November 2017 20:00 Theater Kikker, Utrecht

https://www.theaterkikker.nl/

Fri 10 November 2017 20:30 CC Gildhof, Tielt

http://www.tielt.be

Wed 8 November 2017 20:15 C-mine, Genk

http://www.c-minecultuurcentrum.be

Wed 25 October 2017 20:30 kc nona, Mechelen

http://www.nona.be/

Tue 24 October 2017 20:30 kc nona, Mechelen

http://www.nona.be/

Sat 21 October 2017 20:00 Toneelschuur, Haarlem

http://www.toneelschuur.nl/

Fri 20 October 2017 20:00 Toneelschuur, Haarlem

http://www.toneelschuur.nl/

Wed 18 October 2017 20:30 CAMPO, Gent

http://www.campo.nu/nl

Tue 17 October 2017 20:30 CAMPO, Gent

http://www.campo.nu/nl

Tue 10 October 2017 14:00 Bronks, Brussel

http://www.bronks.be/

Sat 7 October 2017 20:30 KVS, Brussel

http://kvs.be

Fri 6 October 2017 20:30 KVS, Brussel

http://kvs.be

Thu 5 October 2017 20:30 KVS, Brussel

http://kvs.be

Fri 8 September 2017 20:30 Het Theaterfestival

https://www.theaterfestival.be/

Thu 7 September 2017 20:30 Het Theaterfestival

https://www.theaterfestival.be/

Wed 6 September 2017 20:30 Het Theaterfestival

https://www.theaterfestival.be/

archief

Sat 10 September 2016 18:30 Monty - Antwerp

www.monty.be

Fri 9 September 2016 18:30 Monty - Antwerp

www.monty.be

Thu 8 September 2016 18:30 Monty - Antwerp

www.monty.be

Sat 18 June 2016 18:30 nagesprek met Etcetera Monty - Antwerp

www.monty.be

Fri 17 June 2016 18:30 Monty - Antwerp

www.monty.be

Thu 16 June 2016 18:30 Monty - Antwerp

www.monty.be

Wed 15 June 2016 18:30 Monty - Antwerp

www.monty.be

Tue 14 June 2016 18:30 première Monty - Antwerp

www.monty.be

twee werelden die anders zijn en ook hetzelfde
twee werelden die naar mekaar op zoek gaan
de schrijver en de toneelmaker
de autochtoon en de allochtoon
de linkeroever en de rechteroever
de pessimist en de optimist
de gelovige en de athéist
de belg en de belg
de man en de vrouw
de jongen en het meisje
de drarrie en het collectief

Wat hebben we elkaar te vertellen, wat hebben we met elkaar gemeen? Theater. Dat zal waarschijnlijk alles zijn. Dat is eigenlijk heel weinig. Dat is niets.
Wat is je favoriete muziek? Wat is mijn favoriete muziek? Dat weten we niet.
Wat lust je graag? Wat lust ik graag? Dat weten we niet.
Waar ga je op reis? Dat heb je mij eens verteld, maar ik ben de helft al weer vergeten. Waar ga ik op reis? Marokko. Maar iedereen met wat gevoel voor logica zou dat kunnen raden.
Wat zouden we nog gemeen hebben? Het kan toch niet dat het alleen theater is. Nee,
alleen theater.

alleen trailer

'Behoefte om de stap nog eens te wagen'
interview met Sara De Roo, De Zondag, 31 mei

'De titel van je eerste mail was: Ik ben niet kwaad. Waarna je een tirade afstak'
interview met Sara De Roo en Fiky El Azzouzi, De Standaard, 4 juni 2016

interview met Sara De Roo
Bar du matin, Radio 1,  5 juni 2016

‘Het frustreert me dat ons teksttheater zo blank is’
interview met Sara De Roo, Knack, 8 juni 2016

'We slaan een brug naar elkaar'
interview met Sara De Roo en Fiky El Azzouzi, Gazet van Antwerpen, 10 juni 2016

'Humor maskeert vaak plat racisme'
interview met Sara De Roo en Fiky El Azzouzi, De Morgen, 13 juni 2016

'tg stan windt er geen hoofddoekjes om: we zijn allemaal 'alleen''
Focus Knack, Jorik Leemans, 15 juni 2016

Rondjes in ons eigen kringetje
Het Nieuwsblad, Magali Degrande, 16 juni 2016

Ayoub en Eva, een liefdesverhaal
Kif Kif, Orlando Verde, 16 juni 2016

Samen omdat je het wíl
Gazet van Antwerpen, Ilse Dewever, 17 juni 2016

'Meningsverschillen zijn de beste voedingsbodem voor toneel'
interview met Sara De Roo, Etcetera, juni 2016

Een voorstelling als een noodgreep
Etcetera, Evelyn Coussens, 27 juni 2016

Juryrapport
Het Theaterfestival 2017

In de Gloria: tg STAN al 12 x op het TheaterFestival!
Het TheaterFestival blog, Gilles Michiels, 6 september 2017

Een vriend van me zei: "Er moet meer intercultureel geneukt worden."
Het TheaterFestival blog, Xandry van den Besselaar, 6 september 2017

"Eigenlijk zijn wij onze tijd vooruit"
Het TheaterFestival blog, Eline Van Lancker en Lynn Elshof, 6 september 2017

"Ik maak al vijftien jaar ruimtes en er is niets wat nu nog ergens bestaat"
Het TheaterFestival blog, Gillis Michiels, 6 september 2017

Verweesde individuen proberen elkaar ondanks alles te vinden
Rein Swart Blogspot, 22 oktober 2017

Briefwisseling tussen actrice en schrijver is spannender dan clichématig verhaal
Karin Veraart, De Volkskrant, 27 oktober 2017

new york-tekst fikry el azzouzi
bewerking ny-tekst sara de roo
correspondentie fikry el azzouzi en sara de roo

scenografie jozef wouters ism steven van watermeulen
schrijnwerk koen schetske, guy peeters, menno vandevelde en han buhrs
lichtontwerp hanne dick en tim wouters ism thomas walgrave
techniek tim wouters, hanne dick, bob cornet, tim dinon (2016) clive mitchell en koen schetske (2017)

spel sara de roo
repetitoren damiaan de schrijver, frank vercruyssen en otta peeters
dramaturgisch advies jolente de keersmaeker, frank vercruyssen, damiaan de schrijver, sigrid janssens, manon de boer

grafische vormgeving ann schoeters

met bijzondere dank aan
cas enklaar, willem de wolf, steven van watermeulen, clara van den broek, denis van laeken, elsemieke scholte, jef schoeters, viviane de muynck, lies schrevens, matthias de koning, nathalie carpentier, majd mardo, kurt van eeghem, dimitris emmanouil, sara de bosschere, orlando verde, annelies verbeke, de vaartkapoen, kathleen treier, de technische ploeg van monty, vaartkapoen en kvs, hector peeter, lucia rymenans

een co-productie tussen toneelspelersgezelschap stan en kultuurfaktorij monty
première 14 juni 2016 monty antwerpen